Novinky

Oslávte promócie v reštaurácii DILEMA s 10% zľavou

Oslávte promócie v reštaurácii DILEMA s 10% zľavou

Úspešne ste uzavreli jednu kapitolu rokov strávených v škole? Rokov študentských. Oslávte promócie v reštaurácii DILEMA s 10% zľavou. Aj tento rok vám ponúkame usporiadanie veľkolepej oslavy v priestoroch našej reštaurácie. Radi vám poradíme pri výbere slávnostného menu.


DILEMA restaurant and bar

Šancová 70
811 05 Bratislava
tel. 0911 940 999
of ...

Otvorili sme letnú terasu

Otvorili sme letnú terasu

V letných mesiacoch je veľmi obľúbené sedenie na čerstvom vzduchu. Preto s prichádzajúcimi teplými slnečnými lúčmi sme pre vás otvorili LETNÚ TERASU.

Terasa je súčasťou reštaurácie, je zastrešená, situovaná v tichej časti obytného dvora. Vchod na terasu má dve strany, cez hlavný vchod spredu zo Šancovej ulici cez kaviareň a reštauráciu, alebo zo zadnej strany, z dvora. Kapacita miest n ...

Limetkový cheescake

Limetkový cheescake

Vyskúšajte náš vami obľúbený domáci cheescake robený s láskou. Populárna receptúra po každé trochu inak, ktorej základom je syr riccota a korpus z Bebe keksov.

Viete že Riccota je čerstvý syr s nutričnými vlastnosťami a mnohonásobným využitím? Je bohatá na proteíny s vysokou biologickou hodnotou. Klasická riccota, vyrobená so srvátky sa vyznačuje mäkkou a zrnitou konzistenciou a sviežou ...

Valentínske posedenie

Valentínske posedeniePozývame Vás na Valentínske posedenie v príjemnom romantickom prostredí našej reštaurácie.

Valentínske menu:

AperitívProsecco cuvée extra dry

PredjedloZapekané slimáky s parmezánom a  bylinkovým maslom, bagetka
Paradajkovo baklažánová bruschetta s bazalkou
  
Hlavné jedloMenu 1
Grilované medajlónky z  ...

Valentínske posedenie

Valentínske posedenie

Pozývame Vás na Valentínske posedenie v príjemnom romantickom prostredí, kde sme pre Vás pripravili špeciálne valentínske menu so zvýhodnenou cenou. Pokiaľ ste akurát v deň Valentína zaneprázdnený, môžete Valentína osláviť v dňoch od 14.2. do 16.2.
Valentínske menuAperitív Fragolino rosato
Predjedlo Avokádo plnené s mrkvovým syrokrémom  

Hlavné jedlo:

Me ...